Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Bonjour, je suis un particulier qui propose des prêts internationaux. Doté d'un capital qui servira à octroyer des prêts entre particuliers à court et long terme de 100 000 à 50 000 000 euros à toutes personnes sérieuses qui en ont réellement besoin, le taux d'intérêt est de 2% l'an. J'accorde des prêts ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Smętowa Granicznego

~4 km Mała Karczma (0)
~7 km Gąsiorki (0)
~8 km Opalenie (0)
~10 km Morzeszczyn (0)
~10 km Nowe (0)
~12 km Skórcz (0)
~13 km Gniew (0)
~15 km Sadlinki (0)
~16 km Kwidzyn (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Przezorny będzie bezpieczny. To powiedzenie jest modne i bardzo doceniane przez tych, którzy powołują własne pieniądze do niezależnych instytucji finansowania w sytuacji poniesionych szkód spersonalizowanych albo z osobistej winy. Czyli mając ubezpieczenie na samochód oc, nie można robić wielu błędów drogowych, bo nie dostanego się takich kasy jak z drogiego ubezpieczenia Auto Casco. Pojazd to wyłącznie jedna kategoria, bo należy mieć jeszcze bezpieczne życie w Smętowie Granicznym czy woj. pomorskim (lub w sytuacji dalszych podróży w całej Polsce). Wypadki w wielu innych okazjach także się przytrafiają, zatem polisa będzie wskazana. Kobiety i mężczyźni nie siedzą wyłącznie w lokalu, ale wychodzą na rozmaite spotkania w Smętowie Granicznym czy okolicy. Wtedy także dochodzi możliwość włamania się, albo samoistnego podpalenia się domostwa na działce albo w ustronnym zaciszu z dala od miejskiego zgiełku ulicznych hałasów. No i tu ukazują się oferty polisy na lokal, co pozwala zostawić je w spokoju o to czy nikt się nie włamie. A jeżeli już osoba z Smętowa Granicznego jest bogata i powiada dodatkowy lokal mieszkalny, to także można bo ubezpieczyć nie tylko przed obrabowaniem lecz i przed katastrofami pożarowymi a niekiedy i klęskami żywiołowymi.