Dolnośląskie

image

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Kredyty bankowe, pozabankowe, chwilówki i wiele innych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W okolicy Świeradowa-Zdroju

Jak sama nazwa wskazuje taki kredyt to połączenie kilku zaciągniętych zobowiązań finansowych. W wielu Świeradowa-Zdrojuch w Polsce, także w Świeradowie-Zdroju jesteśmy w stanie utworzyć taki kredyt konsolidacyjny. W Świeradowie-Zdroju (lubański) istnieją punkty zatrudniające specjalnych konsultantów, którzy mogą bardzo obniżyć odsetki oferowane przez różne banki. Takie firmy z Świeradowa-Zdroju działają w oparciu o prowizje. Pomimo że zmniejszaj arealne odsetki, to nadal jest to dla nich korzystne. Oczywiście niekoniecznie dla banków, ponieważ konkurencja powoduje, że odsetki się zmniejszają do niemal minimalnych kosztów. Jak więc widać, to nie żadna altruistyczna teoria tylko chęć zysku powoduje, że zyskują tak naprawdę klienci jak i zarówno firmy oferujących kredyt konsolidacyjny. Warto sprawdzić oferty w Świeradowie-Zdroju kredytu konsolidacyjnego aby zmniejszyć odsetki w przypadku kilku zaciągniętych pożyczek.