Wynik rozszerzony do: Pomorskie

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Banina

~5 km Chwaszczyno (0)
~6 km Żukowo (0)
~7 km Przodkowo (0)
~7 km Kielno (0)
~9 km Przyjaźń (0)
~10 km Koleczkowo (0)
~11 km Sopot (0)
~12 km Dzierżążno (0)
~14 km Kolbudy (0)
~14 km Kartuzy (0)
~15 km Szemud (0)
~16 km Gdynia (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Jest to bardzo ciekawy sposób na pozyskiwanie np. floty , a ponadto maszyn do osobistej korporacji albo działalności rolniczej, ponieważ płacąc comiesięczne raty jak za wynajem, po spłaceniu wszystkich rat zostajemy właścicielami danej rzeczy, która jest przedmiotem leasingu. Najczęściej są to samochody , a ponadto urządzenia i maszyny rolnicze czy produkcyjne. Wielu przedsiębiorców z Banina bardzo ceni sobie tę formę zdobywania niezbędnych środków produkcji. Trudno sobie wyobrazić, aby przedsiębiorca nie posiadał floty samochodowej jeżeli już działa w branży transportowej. Jak wiadomo duży próg wejścia w zakład usługowy stwarza, że leasing jest niekiedy jedynym środkiem do uzyskania celu. Mimo wszystko nie należy zapominać o wadach jakimi są zapewne wysokie odsetki , a ponadto specjalnie obwarowania prawne, które wynikają z tego, że bank z Banina albo okolic pragnie dbać o tak realnie swoje dobro, które dopiero po opłaceniu wszystkich rat staje się własnością nabywcy. W chwili obecnej oprocentowania leasingu są niskie, niemniej jednak to może się wyedytować w każdej sytuacji ze względu na politykę banku centralnego. Wbrew obiegowej opinii sytuacja pomimo, że teraz w tym momencie jest stabilna może ulec wyedytowaniu w przyszłości i to jest największym ryzykiem związanym z leasingiem w Baninie albo okolicach. Jeżeli już nie opłacimy na czas rat , to bank z Banina zajmie urządzenie, samochody czy maszyny rolnicze (w współzależności na co zaciągnęliśmy leasing).