Wynik rozszerzony do: Pomorskie

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Kielna

~3 km Koleczkowo (0)
~5 km Chwaszczyno (0)
~7 km Banino (0)
~8 km Szemud (0)
~8 km Przodkowo (0)
~12 km Żukowo (0)
~13 km Rumia (0)
~14 km Gdynia (0)
~14 km Sopot (0)
~15 km Dzierżążno (0)
~15 km Kartuzy (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

To temat bardzo burzliwy, zwłaszcza po niedawnych regulacjach w ustawach emerytalnych, które nie do końca dają sposobów emerytalne. Niestabilność ustroju emerytalnego, który nie gwarantuje stałego dochodu pieniężnego po przekroczeniu lat pracy daje na tyle dobrą możliwość iż nie będzie należało przejmować się o rozmaitego rodzaju pomysły, które wiążą się z coraz to nowszymi pomysłami na zaspokojenie wymagań udzielania emerytury. Można łatwo wyliczyć, że skoro wiek emerytalny jest odgórnie określony, a średnia długość życia mężczyzna i kobiety także jest ogólnie znana i to z podziałem na poszczególne rejony np. w Kielnie, to można sprowadzić wsparcie dla emeryta w postaci odwróconej hipoteki. Wówczas osoba ubiegająca się o emeryturę dostanie ją. Również renta będzie udzielona. Pamiętać jednak należy, iż możliwa w takiej sytuacji jest wyłącznie emerytura dożywotnia za mieszkanie w Kielnie lub innej lokalizacji. Jeśli ktoś nie posiada zdolności kredytowej, a emeryt jej nie będzie miał niewątpliwie to wyłącznie mieszkanie i akt notarialny mogą odegrać priorytetową rolę w doborze należnej emerytury.