Wynik rozszerzony do: Pomorskie

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Chwaszczyna

~5 km Banino (0)
~5 km Kielno (0)
~6 km Koleczkowo (0)
~9 km Sopot (0)
~10 km Przodkowo (0)
~11 km Gdynia (0)
~11 km Żukowo (0)
~13 km Szemud (0)
~14 km Rumia (0)
~14 km Przyjaźń (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

To zagadnienie bardzo burzliwy, wyjątkowo po niedawnych regulacjach w ustawach emerytalnych, które nie do końca dają sposobów emerytalne. Niestabilność ustroju emerytalnego, który nie gwarantuje stałego dochodu pieniężnego po przekroczeniu lat pracy daje na tyle dobrą możliwość iż nie będzie należało przejmować się o rozmaitego stylu pomysły, które wiążą się z coraz to nowszymi pomysłami na zaspokojenie potrzeb udzielania emerytury. Można łatwo wyliczyć, że skoro wiek emerytalny jest odgórnie określony, a średnia długość życia mężczyzna i kobiety również jest ogólnie znana i to z podziałem na poszczególne rejony np. w Chwaszczynie, to można sprowadzić wsparcie dla emeryta w postaci odwróconej hipoteki. Wówczas osoba ubiegająca się o emeryturę uzyskanie ją. Również renta będzie udzielona. Pamiętać jednakże trzeba, iż możliwa w takim przypadku jest tylko emerytura dożywotnia za lokal w Chwaszczynie albo innej umiejscowienia. Jeżeli już ktoś nie posiada zdolności kredytowej, a emeryt jej nie będzie miał ze stuprocentową pewnością to tylko lokal i akt notarialny mogą odegrać zasadniczą rolę w doborze należnej emerytury.